ART / Lithographs / Silkscreen 9772397
*
nr 977 2397
SILKSCREEN
signed, Isaac -58, "Bildkomp III", 5/9, subject: 13 x 12,
signerad, Isaac -58, "Bildkomp III", 5/9, motivet: 13 x 12
Droit De Suite
Estimate:
400
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday August 31 2015
at 19:04:10
- Bid history
Time
Bidder
Bid
26/8 22:57:17
1
100 kr
30/8 09:29:02
2
200 kr
31/8 18:03:38
3
200 kr
31/8 18:03:38
2
200 kr (Robot)
31/8 18:53:32
1
250 kr
31/8 18:58:25
4
350 kr
31/8 18:58:59
1
350 kr
31/8 18:58:59
4
350 kr (Robot)
31/8 18:59:10
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
-
8348 SILKSCREEN
Johan Pettersson. Signed, Silkscreen, numbered 37/..//
Auction ends
today
20 maj at 18:23
-
7206 SILKSCREEN
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sweden. "Sally", numbered..//
Present: SEK 1900
Auction ends
today
20 maj at 18:39
-
8142 SILKSCREEN
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sweden. Signed,..//
Auction ends
today
20 maj at 20:22
*
SILKSCREEN
Läs om budbetjänten
nr 977 2397
SILKSCREEN
signed, Isaac -58, "Bildkomp III", 5/9, subject: 13 x 12,
signerad, Isaac -58, "Bildkomp III", 5/9, motivet: 13 x 12
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 400 |
Sold: | SEK 400 |
Auction date: |
Monday August 31 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
26/8 22:57:17 | 1 | 100 kr |
30/8 09:29:02 | 2 | 200 kr |
31/8 18:03:38 | 3 | 200 kr |
31/8 18:03:38 | 2 | 200 kr (Robot) |
31/8 18:53:32 | 1 | 250 kr |
31/8 18:58:25 | 4 | 350 kr |
31/8 18:58:59 | 1 | 350 kr |
31/8 18:58:59 | 4 | 350 kr (Robot) |
31/8 18:59:10 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier serigrafi
-
8348 SILKSCREEN
Johan Pettersson. Signed, Silkscreen, numbered 37/..//
Auction ends
today
20 maj at 18:23 -
7206 SILKSCREEN
Pelle Ã…berg (1909-1964), Sweden. "Sally", numbered..//
Present: SEK 1900
Auction ends
today
20 maj at 18:39 -
8142 SILKSCREEN
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Sweden. Signed,..//
Auction ends
today
20 maj at 20:22